+380 50 5881589

Турбіна являє собою пристрій для автомобіля , яке збільшує тиск у впускному колекторі з метою надходження великої кількості повітря (кисню ) в камеру згоряння. Найбільш ефективним способом збільшити потужність двигуна є установка турбіни. Якщо у впускному колекторі збільшити тиск на одну атмосферу , у відсік згоряння потрапляє в двічі більше кисню . За допомогою елементарної арифметики можна зробити висновок , що невеликий турбовий двигун виробляє потужність , аналогічну атмосфернику , з об'ємом в два рази більше.

Механізм роботи турбін гранично простий. Шляхом випускного колектора вихлопні гази відправляються в гарячий відділ турбіни, далі надходять в крильчатку гарячого відділення, приводять її і вал на якому вона закріплена в дію. Цей же вал розміщує на собі і крильчатку безпосередньо компресора в холодному відділенні турбіни. При обертанні крильчатка робить тиск у впускних тракті і колекторі, внаслідок чого, відбувається надходження великої кількості кисню в камеру згоряння.

У робочому стані турбіна схильна до високих термодинамічних навантажень. Гази , які потрапляють в гарячий відділ турбіни , характеризуються високою температурою вісімсот - дев'ять тисяч градусів Цельсія . Саме тому , розробляючи наш асортимент , ми дуже уважно ставимося до того , щоб корпус турбін , які ми пропонуємо нашим клієнтам , виготовлявся з бездоганного складу чавуну , виробленого особливим способом відливу. Оскільки частота обороту валу турбін перевершує показник двісті тисяч обертів на хвилину , від представлених в нашому асортименті турбін ми вимагаємо високої точності , якісної підгонки і балансування. Крім цих вимог, не менш детально ми ставимося до якості мастильних матеріалів , пред'являючи до них найвищі побажання .

Компанія «Калуш Турбосервіс » здійснює продаж високоякісних , випробуваних часом і непосильною працею турбін , а також йде в ногу з часом та світовими розробками. Наш каталог представляє найсучасніші турбіни відомих компаній для будь-яких типів двигунів автомобілів. Наш асортимент представлений кращими зразками , які виробляють світові виробники галузі: Японія , Німеччина , Чехія та багато інших країн . Для того щоб дізнатися найбільш детальну інформацію про перевагу компанії , достатньо оформити замовлення . Ми знаємо , якою повинна бути турбіна для вашого автомобіля!

 

Контакти

Україна
Івано-Франківська обл.
м. Калуш
вул. Лесі Українки, 52


+380 50 5881589

info@turboservis.if.ua

Графік роботи

Ви можете дзвонити нам:
щодня з 9.00 до 18.00

Прийом турбін в ремонт:
з 9.00 до 18.00

Зробити запит

Я хочу отримати інформацію про: